Saturday June 9th Game Schedule:

Time

Game

Field

Home

Away

Referee

Assistant Referee

Assistant Referee

8:00

U15B

9

Fairfield

HAYSL - Bowers

Jim Banzhoff

Dave Clark

Jeff Leinbach

8:00

U15B

4

Upper Adams

Hanover

Chris Wagner

Bernard Cabatit

Ken Silver

8:00

U15G

10

Gettysburg

Tuscarora

John Meisner

Amy Davies

Rob Tagg

8:00

U10B

7

Buckhannon

HAYSL - Montano

Doug Reed

Owen Ecker

Ricky Stanfield

 

 

 

 

 

 

 

 

9:00

U10B

7

HAYSL - Cantner

Hampshire County

Maritza Montano

Antonio Montano

Rodney Leab

 

 

 

 

 

 

 

 

9:20

U12B

2

Fairfield

Hampshire County

Pete Beer

Ricky Stanfield

Chris Wagner

9:20

U12B

3

Shepherdstown

HAYSL - Smith

Amy Davies

Eric Dupaul

Dennis Voglesong

9:20

U15G

4

 HAYSL - Brogaard

Shepherdstown

Ivan Taylor

Ashley Miller

 Ben Rice

9:20

U12B

9

HAYSL - Weaver

HAYSL - Long

Steve Kubik

Jim Banzhoff

Bill Lukens

9:20

U12B

10

Northern Bedford

HAYSL - Rockwell

Ken Silver

Owen Ecker

Doug Reed

  

 

 

 

 

 

 

 

10:00

U10B

 7

HAYSL - Montano

Shepherdstown

Tracy Willauer

Dave Ward

Jesse Leinbach

 

 

 

 

 

 

 

 

10:40

U19B

1

Path Valley

HAYSL - Marriner

Dave Plowright

Dave Clark

Warren Johnson

10:40

U15B

4

Chambersburg

HAYSL - Team 3

Dave Brannon

Ashley Miller

Ivan Taylor

10:40

U15B

8

Northern Bedford

HAYSL - David

Linda Shoup

Homer Speaker

John Meisner

  

 

 

 

 

 

 

 

11:00

U10B

7

Hanover

HAYSL - Mills

Eric Dupaul

Maritza Montano

Tracy Willauer

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00

U19B

1

Shepherdstown

HAYSL - Montano

Dick Sullivan

Caleb Mussellman 

Linda Shoup

12:00

U19B

4

HAYSL - Leatherman

Upper Adams

Steve Kubik

Dave Clark

 Warren Johnson

12:00

U12G

9

Buckhannon

Upper Adams

Rodney Leab

Bill Lukens

Mike Waldron

12:00

U12G

10

Hampshire County

HAYSL -  Reed

Joe Hamilton

Ashley Miller

 Ricky Stanfield

12:00

U10B

7

Buckhannon 

Shepherdstown

Ed Rockwell

Rob Tagg

 Owen Ecker

 

 

 

 

 

 

 

 

1:00

U10B

7

Hampshire County

Hanover

Tracy Willauer

Joe Belino

Eric Dupaul

 

 

 

 

 

 

 

 

1:20

U15B

1

HAYSL - Bowers

Chambersburg

Homer Speaker

Dave Long

Jim Banzhoff

1:20

U15B

4

Hanover

Northern Bedford 

Ivan Taylor

Dennis Voglesong

Jeff Leinbach

1:20

U12B

9

Hampshire County

HAYSL - Weaver

Pete Beer

Chris Wagner

Gerry Philp

1:20

U12B

10

HAYSL - Tiner

Upper Adams

 Joe Hamilton

Dick Sullivan

Owen Ecker

  

 

 

 

 

 

 

 

2:00

U10B

7

Playoff

 

 Ricky Stanfield

Tracy Willauer

Ken Silver

 

 

 

 

 

 

 

 

2:40

U15B

1

HAYSL - Team 3

Fairfield

Ben Rice

Mike Waldron

Dennis Voglesong

2:40

U15B

4

HAYSL - David

Upper Adams

Bill Lukens

 Jeff Leinbach

Rodney Leab

2:40

U15G

8

Upper Adams 

Gettysburg

 Linda Shoup

Sean Austin

Joe Belino

  

 

 

 

 

 

 

 

3:00

U10B

7

HAYSL - Mills

HAYSL - Cantner

Dave Ward

Maritza Montano

Antonio Montano

 

 

 

 

 

 

 

 

4:00

U19B

1

HAYSL - Marriner

Shepherdstown

Dick Sullivan

Dave Plowright

Caleb Mussellman

4:00

U12B

5

Fairfield

HAYSL - Long

Homer Speaker

Jim Banzhoff

Ricky Stanfield

4:00

U12B

9

HAYSL - Smith

Northern Bedford

Chris Wagner

Linda Shoup

Sean Austin

4:00

U12B

10

HAYSL - Rockwell

HAYSL - Tiner

Mike Waldron

Warren Johnson

Bob Kline

4:00

U10B

7

Playoff

 

Eric Dupaul

Tracy Willauer

Dave Ward

  

 

 

 

 

 

 

 

5:00

U10B

7

HAYSL - Cantner

Hanover

Jeff Leinbach

Jesse  Leinbach

Rob Tagg

 

 

 

 

 

 

 

 

5:40

U12G

 2

Upper Adams

Hampshire County

Ed Rockwell

Mike Waldron

Bill Lukens

5:40

U12G

3

HAYSL -  Reed

Buckhannon

Joe Belino

Jeff Leinbach

 Ken Silver

5:40

U19B

4

HAYSL - Montano 

HAYSL - Leatherman

 Gerry Philp

Steve Kubik

Jim Banzhoff

5:40

U19B

8

Upper Adams

Path Valley

Linda Shoup

Dennis Voglesong

Amy Davies

  

 

 

 

 

 

 

 

6:00

U10B

7

Hampshire County

HAYSL - Mills

Rob Tagg

Ricky Stansfield

Jesse Leinbach